Байдарки, риболовля та підводне полювання в Карелії

Печать
22.01.2014 18:44
           Карелія завжди до себе тягнула, в особливості Соловецькі острови з їхнім відомим тільки з підручників історії життям. Кожне місце прекрасне по-своєму. На Кольському таких місць безліч. В 90-му нам довелося пройти на човнах маршрутом Шхерами Ладожського озера – ми були в захваті. А тут з’явилась можливість піднятися трошки північніше до озера Кереть, а потім на Соловки. 8 днів мандрівки на байдарках, 4 – на островах і прямий потяг тільки підштовхували до прийняття позитивного рішення.

           Години в Інтернеті, спілкування з друзями спонукнуло мене зібрати оптимальне спорядження для підводного полювання, їх – риболовецькі снасті. На жаль, як потім з’ясувалось, щось трапилось з моїм фотоапаратом і все, що я фотографував, не вийшло. Тому мене в гідрокостюмі на фотографіях не буде. 

           Дві доби в потязі проминуло як один удар серця, заїхали до магазину за хлібом і півтори години на автобусі до початкової точки маршруту. Моя дружина прохала Бога, щоб Він нас побалував погодою. За всю мандрівку тільки один день йшов дощ, один день був сильний вітер з хвилями, а весь похід гріло сонце, температура навіть вночі нижче 15 градусів не опускалася і комах практично не було.

Повністю статтю читати тут:      http://bit.ly/1bihISl
Автор: ПСС Печать
прочитано: 2067 раз
Оценка: 
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Разместить свой отчет о рыбалке, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.