Нерестовый запрет 2013 Сула

Печать
СУЛИНСЬКИЙ БАСЕЙНОВИЙ ВІДДІЛ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА

Н А К А З

30 березня 2013 року с. Бугаївка № 6

Про встановлення весняно-літньої заборони
на лов риби, інших водних біоресурсів
у рибогосподарських водних обєктах,
підконтрольних Сулинськрибоохорона у 2013 році

З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних обєктах, що знаходяться у районах діяльності (контролю) Сулинського басейнового відділу охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, керуючись статтею 19, 20 ЗУ Про охорону навколишнього природного середовища, Постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, п. п. 8.1., 8.2., 8.3. Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних обєктах України, атверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999 р. № 33, зареєстрованих в Мінюсті 25 травня 1999 р. за № 326/3619 та п.п. 3.14., 3.15., 4.4., 4.13., 4.13.3., 4.14.3., 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.1999 р. № 19, зареєстрованим в Мінюсті 28 квітня 1999 р. за № 269/3562, -

Н А К А З У Ю:

1. Заборонити любительське та промислове рибальство, а також добування інших водних біоресурсів на водних обєктах Полтавської області у такі строки:
- Кременчуцькому водосховищі в межах підконтрольної Сулинськрибоохороні території (акваторія Кременчуцького водосховища в межах адміністративної території Полтавської області та на суходолі адміністративна територія Полтавської області від урізу води Кременчуцького водосховища до автомобільної траси Київ-Кременчук (до греблі м. Світловодськ) з 1 квітня по 9 червня 2013 року;
- посилити рибоохоронну роботу на період нересту риби з 1 квітня по 9 червня 2013 року на акваторії Сулинської затоки із її 100 метровою прибережною захисною смугою, так як вказана територія відноситься до ландшафтного заказника загальнодержавного значення Сулинський і НПП Нижньосульський, які є обєктами природно-заповідного фонду де любительське та промислове рибальство заборонене на протязі всього року. Відповідно до пункту 4.13. Правил любительського і спортивного рибальства (далі Правила рибальства), затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 15.02.99 № 19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.99 за № 269/3562 забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року: пункт 4.13.3. Внутрішні водойми: - в затоках: Сульській від острова Жовнинська круча село Мозоліївка вгору до гирла річки Сула; у річках: - Сула на ділянці від гирла до села Бурімка правим берегом і до с. Горошино лівим берегом.
- в усіх інших рибогосподарських водних обєктах в межах підконтрольної Сулинськрибоохороні території з 1 квітня по 20 травня 2013 року.

2. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних обєктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), а також суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів).

3. Начальнику відділу охорони водних біоресурсів Дикому Ю.Г.:
Проінформувати обласну держадміністрацію та широко оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів і проведення двомісячника з їх охорони.

4. Систематично вести спостереження за перебігом нересту і станом на 1-ше та 15-те числа кожного місяця надсилати до Держрибагентства України інформацію про хід нересту.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Сулинськрибоохорони Кулинич Оксану Анатоліївну.

Начальник Ю.Г. Антоненко
Автор: Плавская Валентина Петровна main.golovrubvod.kiev.ua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 3345 раз
комментариев: 1

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
16.02.2020 16:32 | 
Williamoxype
Осуществляем перевозку сыпучих материалов самосвалами по Крыму.

Автомобили DAF с полуприцепами. Грузоподьёмность до 40 тонн.

Наши преимущества: Услуги предоставляются в кратчайшие сроки.
- Погрузка по всему Крыму. Строительные материалы песок, щебень любой фракции терса ракушка дробленка и т.д.
- Экономия. Договора непосредственно с исполнителем.
- Маршруты любой сложности. Перевозка на дальние и ближние расстояния.

[url=https://gruzycrimea.ru][img]http://gruzycrimea.ru/assets/img/137e205f7aa98038afa18c54b5a4b513.jpg[/img][/url]

Наш сайт >> [url=https://gruzycrimea.ru]https://gruzycrimea.ru/[/url]
Ответить
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью