Догляд за вухами при активному відпочинку

Печать
Догляд за вухами при активному відпочинку           Одними із органів, за якими необхідно ретельно спостерігати і оберігати, є наші вуха. Практично неможливо без досвідченого лікаря виявити причину неприємних відчуттів, болі в них. При активному відпочинку, заняттях фізкультурою, спортом ми часто знаходимось в умовах, які можуть спровокувати розвиток різних хвороб наших органів слуху, а такого лікаря поруч може і не бути. 
            За багато тисяч років еволюції людини матінкою Природою передбачено тільки повітряне оточення з повільною зміною атмосферного тиску і повільною швидкістю руху повітря. Тобто, зовнішнє вухо людини найменш захищено від різних впливів зовнішнього середовища. 
            При активному відпочинку людина із комфортних звичних умов може попасти в “активне” зовнішнє середовище, в якому необхідно забезпечити відповідний захист і догляд за вухами. Ми ж одягаємося тепліше, коли на вулиці холодно, одягаємо дітям гумові чоботи, щоб вони побігали по калюжам, рибалки під гумові чоботи одягають спеціальний утеплювач, дайвери – гідрокостюми, а про захист вух часто забуваємо. 
           Їдемо на автомобілі з відкритим вікном, в плацкартному вагоні потягу, на велосипеді із боковим вітром, ідемо по хребту гір, знаходимось у наметі з відчиненими боковими входами – потік повітря, особливо оманливий теплий, може спричинити зовнішній отит – запальну хворобу зовнішнього слухового проходу та вушної раковини. Якщо, наприклад, накраплює дощ (краплини можуть попасти у вуха), веслуєте на байдарці, не кажучи вже про рафтінг бурхливою річкою  (бризки можуть попасти у вухо), не витекла вода і залишилася волога у вусі – все це тільки підвищує ризик захворювання. 
            Окремо слід зазначити випадки, коли неминуче вода попадає у слуховий прохід – при купанні і плаванні де б воно не відбувалося – під душем, в басейні, на річці, на морі… Вода навколо нас не є стерильною, навіть незважаючи на її ідеальну прозорість (якщо така є). В ній можуть бути різні механічні та біологічні елементи. 
            Сукупність несприятливих зовнішніх чинників, вологої шкіри слухового проходу, подряпини, ранки від неправильної чистки вух (сірниками, зубочистками, іноді вушними паличками) призводить до порушення захисного шару шкіри слухового каналу, що є підвищенням ризику розвитку зовнішнього отиту шляхом потрапляння інфекції або грибкового ураження... 

          Повністю статтю читати тут:   http://bit.ly/19Erz7F
Автор: ПСС Печать
прочитано: 2757 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью