С 1 ноября запрет рыбалки по зимовальным ямам в Запорожской обл

Печать
С 1 ноября запрет рыбалки по зимовальным ямам в Запорожской обл З 1 листопада і до початку весняно-літньої заборони рибалити на зимувальних ямах заборонено. 
З метою охорони водних біоресурсів в осінньо-зимовий період та відповідно до Наказу № 146 від 21 листопада 2013 Запоріжжярибоохорони лов риби на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр.. заборонений на ділянках згідно з наведеним переліком.

На Запорізькому водосховищі:

- акваторія затоки Сухенька та затоки Крословська поблизу с. Криловське Запорізького району Запорізької області від гирла углиб водосховища на відстані 200 м;

- акваторія затоки Балка Вільна від вершини балки до гирла та вглиб водосховища на 500 метрів;

- акваторія затоки Балка Гадюча від гирла до верхів'я з усіма рукавами;

- акваторія Запорізького водосховища в таких межах: верхній край о. Таволжанський – північний край с. Орловське Вільнянського району Запорізької області – нижній край о. Таволжанський – нижній край гирла балки Таволжанська та 500 м. вглиб балки.

- акваторія Запорізького водосховища від пасажирської пристані в с. Андріївка до північного краю с. Круглик Вільнянського району Запорізької області та 500 м. вглиб водосховища

- акваторія р. Вільнянка від автомобільної траси «Харків-Сімферополь» та 200 м. вглиб водосховища від гирла.

На Каховському водосховищі:

- руслова ділянка Каховського водосховища від греблі Дніпровської ГЕС у м. Запоріжжя через старе та нове русла до південного краю о. Хортиця за виключенням заток, окрім затоки р. Дніпро в районі с. Нижня Хортиця Запорізького району Запорізької області, розташованої в 1 км вище за течією від гирла балки Нижня Хортиця.

- руслова ділянка Каховського водосховища від південного краю о. Хортиця до межі, що поєдную мис Лиса гора в с. Лисогірка Запорізького району Запорізької області та верхній край протоки Перша Прірва Дніпровської гряди, у тому числі акваторія затоки водно-річкового комплексу ПАТ «Мотор Січ» та затока в районі тренувального комплексу УМВС України в Запорізькій області, що поєдную Гребний канал з р. Дніпро

- акваторія Каховського водосховища по 1 км. вище та нижче другого насипного буя в районі с. Червонодніпровка Запорізького району Запорізької області та по 500 метрів до правого берега та вглиб водосховища.

- Акваторія Каховського водосховища від залізничної станції «Попово» Василівського району Запорізької області вздовж берега до східної межі с. Скельки Василівського району вглиб водосховища на 1,5 км від берега, за виключенням Василівської затоки.

- акваторія Каховського водосховища від скидного каналу Запорізької ТЕС до мережі електропередач протягом 2 км і 500 м від берега углиб водосховища, Водянські Кучугури включно.

- акваторія Каховського водосховища від Олексієвської насосної станції в с. Велика Знам’янка Кам’янка-Дніпровського району Запорізької області до адміністративної межі Херсонської області та 1 км вглиб водосховища.

Примітка: Під поняттям «руслова ділянка» мається на увазі акваторія між берегами, а на ділянці нижче протоки «Левкові ями» Дніпровської гряди - акваторія від правого берега до островів та заростей очерету Дніпровської гряди.

Запоріжжярибоохорона нагадує, що на ділянках для любительського рибальства за межами зимувальних ям дозволено вилов риби на аматорські снасті, але розмір гачка на період осінньо-зимової заборони не повинен бути більше № 10 по вітчизняній класифікації . Як і раніше, вилов риби дозволяється не більше 3-х кілограмів на добу на одного ловця .


Довідка:

Зимувальні ями - це місця масових скупчень риби в поглибленнях дна річок , озер в зимовий період. Зазвичай на ямах зосереджується риба одного виду , що забезпечує найкращі умови зимівлі . У проточних водоймах зимувальні ями знаходяться в найбільш глибоких місцях з уповільненою течією . В озерах і водосховищах вони розташовуються в гирлової зоні впадають річок і річок , у місцях виходу підводних джерел. Масові скупчення в зимувальних ямах властиві , як правило , багатьом короповим рибам : карасю, карпу, лящеві та ін
Автор: Плавская Валентина Петровна rybohoronagovua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 4667 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью