Нерест. Запрет 2013. Полтавская обл.

Печать
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

( Держрибагентство)

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

( ПОЛТАВАРИБООХОРОНА)НАКАЗ12 березня 2013р. м. Кременчук № 17Про встановлення весняно літньої заборони

на лов риби, інших водних біоресурсів

у рибогосподарських водних обєктах,

підконтрольних Полтаварибоохорона у 2013 роціЗ метою охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних обєктах підконтрольних Полтаварибоохорона, керуючись ст. 19, 20 Закону України Про охорону навколишнього природного середовища, постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, п.п. 8.1.,8.2., 8.3. Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних обєктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999 р. № 33, зареєстрованим в Мінюсті 25 травня 1999р. за № 326/3619 та п.п. 3.14., 4.4., 4.14.3., 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.1999 р. № 19, зареєстрованим в Мінюсті 28 квітня 1999 р. за № 269/3562,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське рибальство, а також добування інших водних біоресурсів на водних об`єктах Полтавської області у такі строки:

- Дніпродзержинському водосховищі в межах підконтрольної території - з 1 квітня по 9 червня 2013 року;

- в усіх інших рибогосподарських водних об`єктах в межах підконтрольної території - з 1 квітня по 20 травня 2013 року.

2. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних обєктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь яких плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби ( шторм, туман, аварія і т.п. ), а також суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів).

3. Старшим рибоохороних дільниць (Пілюшенко С.В., Удовиченко А.О., Грищенко О.В., Єльченко М.Г., Чепурний В.І.):

- проінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.

4. Начальнику відділу охорони водних біоресурсів Пінчук А.М.:

- розробити спільні заходи по охороні рибних запасів і водних біоресурсів з відповідними держуправліннями екоресурсів, управліннями МВС і та іншими зацікавленими службами.

5. Затвердити перелік нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений (додається).

6. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському водосховищі і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.Начальник управління Полтаварибоохорона Л.В. ГриваЗатверджено

Наказ управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Полтавській області

№ 17 від 12.03.2013р.


Перелік нерестовищ

по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках,

на яких спортивний і любительський лов риби

в період нересту заборонений


Власівський залив ( лівий берег) від початку садівничого товариства Будівник, включаючи Самусіївські плавні до затоки Кагамлик. Від корінного берегу до форватора ( 600 га ). Білецьківські плавні (правий берег) від піонертабору Чайка вниз по течії до бувшого рибгоспу Верхньодніпровець. Від корінного берегу до о. Зелений, Динька, Попівка ( 1400 га). Внутрішні затоки о.Шаломай. Івківські плавні ( лівий берег) від входу в річище Контарево до виходу з річища в р.Псьол ( 300га ). Від гирла річки Псьол на південну закінченність о.Вовчок вверх до мосту ( 100 га ). Кам`яно Потоцькі плавні (правий берег) від човнової станції КВСЗ 1 до риббригади № 2 рибгоспу Вітеко (на теперішній час база відпочинку Маяк) ( 400 га ). Від вантажного річкового порту Комсомольськ ( лівий берег) до Тахтаївського кар`єру, включаючи Саловські, Келебердянські, Григоро Бригадировські, Солошинські плавні від корінного берегу до форватора - ( 3500 га ). Чикалівські, Успенські плавні (правий берег) від Чикалівського кар`єру до Дереївського кар`єру. Від корінного берегу до форватора ( 4000 га ). Гирло р.Ворскла (лівий берег) від рибгоспу Ворсклябнське до мосту біля с. Лучки (1700 га ). Ворсклянська пойма плавні від с.Вільховатка до турбази Жемчужина (с.Радянське) вглиб водоймища до форватора, включаючи острова Вишняки, Орлянський ( 6000 га ).Примітка: в малих річках нерестовищами є всі в межень поймені водойми річок Псьол, Ворскла в межах Полтавської області, р. Сула на підконтрольній території Полтаварибоохорона.Начальник управління Полтаварибоохорона Л.В. Грива 
 Автор: Плавская Валентина Петровна wwwryboohoronapoltavaua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 5260 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью