Нерестовый запрет 2013 в Киеве

Печать
  ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ОХОРОНИ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ у м. КИЄВІН А К А З«02» квітня 2013 року м. Київ №28

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах

в межах адміністративної території
м. Києва в 2013 роціВідповідно до статті 10 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", пунктів 3.14, 3.15, 4.4, 4.5, 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19, наказу Держрибагентства України від 22.03.2013 № 107 "Про заходи щодо встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України в 2013 році" з врахуванням гідрометеорогічних умов, листа Інституту рибного господарства НААНУ від 27.03.2013 № 92-03/13, з метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах у межах адміністративної території м. Києва в 2013 році,НАКАЗУЮ:1. Встановити терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2013 році на водоймах в межах адміністративної території м. Києва:

- на Канівському водосховищі в межах адміністративної території м. Києва із затоками і протоками, включаючи зону підтоплення - з 5 квітня по 13 червня (включно);

- на інших водоймах та річках в межах адміністративної території м. Києва:

- на озерах та ставках зарегульованих річок, що впадають у Канівське водосховище (в межах адміністративної території м. Києва), з 5 квітня по 13 червня (включно);
- на незарегульованих річках, що впадають у Канівське водосховище в межах адміністративної території м. Києва, з 5 квітня по 25 травня (включно).

2. Заборонити в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об'єктах та їх прибережних захисних смугах в межах адміністративної території м. Києва.

3. Оголосити нерестовищем лівобережну ділянку Канівського водосховища - від межі адміністративної території м. Києва на півночі по основному руслу (крім суднового ходу) до урочища Бобровня (район Московського мосту м. Києва).

4. На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонити пересування всiх плавучих засобiв, крiм суден спецiально уповноважених органiв, якi здiйснюють охорону водних біоресурсiв.

5. Встановити терміни заборони на лов (добування) раків у водоймах, в межах адміністративної території м. Києва в 2013 році з 5 квітня по 18 червня (включно) і з 15 липня по 1 вересня (включно).

6. Дозволити любительський лов риби на період весняно-літньої заборони на лов (добування) водних біоресурсів з берега, за межами нерестовища в межах адміністративної території м. Києва, однiєю поплавковою або донною вудкою з одним гачком i спiнiнгом з берега (вилов риби – до 3 кг.).

7. Відділу охорони водних біоресурсів забезпечити належний контроль за охороною риби та інших водних біоресурсів в період нересту.

8. Відділу іхтіології, регулювання рибальства та моніторингу робіт на землях водного фонду:

спільно з науково-дослідними установами та рибогосподарськими підприємствами забезпечити спостереження за ходом нересту риби;

передавати до Держрибагентства України узагальнену інформацію про хід нересту до 5 числа місяця, наступного за звітним.

10. Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та роботи із засобами масової інформації сповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи, організації, а також Київську міську державну адміністрацію про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах у межах адміністративної території м. Києва.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.Начальник О.В. Тітов
Автор: Плавская Валентина Петровна maingolovrubvodkievua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 6502 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью