Сроки нерестового запрета 2013 Житомирская обл.

Печать
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ
ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА
В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

22 березня 2013 року м.Житомир № 38


Про встановлення весняно-літньої
заборони на лов риби, інших водних
біоресурсів у рибогосподарських водних
об'єктах Житомирської області у 2013 році


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, згідно пп.8.1, 8.2, 8.3 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99р. № 33, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.99р. за №326/3619, згідно п.п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.99р. №19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.99р. за №269/3562, з метою охорони природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні діяльності Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Житомирській області у 2013 році,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах Житомирської області у такі строки:
- на річках та їх притоках з 01 квітня по 20 травня;
- на водосховищах та ставках з 01 квітня по 10 червня;
- у новостворених водних об'єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктів (в межах діяльності управління) з 01 квітня по 30 червня.
2. Заборонити всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період з 01 квітня по 20 червня і з 15 липня по 05 вересня, під час виношування ікри, личинок, першої і другої линьок.
3. На період весняно-літньої заборони дозволити любительський і спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок та за межами місць нересту однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом.
4. Місцями нересту вважати мілководні, зарослі вищою водяною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки, прибережну рослинність на річках, озерах, водосховищах, штучних водних обєктах.
5. Заборонити організацію змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.
6. Заборонити в терміни, вказані в п.1 наказу, пересування будь-яких плавзасобів, що належать фізичним та юридичним особам, за винятком суден державних органів, що здійснюють патрульну службу. Крім цього, заборонити в нерестовий період на акваторії водосховищ і річках проводити гідромеханізовані, днопоглиблювальні, вибухові та інші роботи, добування будівельних матеріалів.
7. Провести трьохмісячник охорони рибних запасів у водоймах області з 01квітня по 30 червня 2013 року.
8. Державним інспекторам рибоохорони, сектору іхтіології та регулювання рибальства:
8.1. Довести до відома та оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів та проведення трьохмісячника з їх охорони.
8.2. Посилити охорону водойм, особливо нерестовищ і шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм користувачів, громадськість, підприємства, установи, організації.


Начальник управління В. Ю. Петренко
Автор: Плавская Валентина Петровна main.golovrubvod.kiev.ua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 4524 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью