Нерестовый запрет - 2013, Харьковская обл.

Печать
 З 1 квітня у зв'язку з нерестом встановлюється весняно-літня заборона на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Харківської області.

За словами заступника начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів і рибальства в Харківській області Олексія Гоголя, до порушників будуть застосовані суворі санкції і, окрім штрафів, матеріали будуть направлятися в міліцію для порушення кримінального провадження.

- Користувачі водних біоресурсів на водних об'єктах області мають припинити та зняти усі знаряддя вилову риби з промислу до заходу сонця 31 березня, - зазначив Олексій Гоголь. - Але рибалкам-любителям не варто розчаровуватися, бо в нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволяється. Це можна буде робити на спеціально визначених ділянках водосховищ та річок з їх придатковою системою водойм. Дозволяється рибалити однією поплавкою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

Також Олексій Гоголь нагадав і про штрафи, які будуть накладатися на браконьєрів. Зокрема, за одну особину судака доведеться сплатити 510 грн, сома — 425 грн, щуки — 340 грн, рака — 25 грн 50 коп. і так далі.

При цьому не буде враховуватися вага особини. Варто знати і про те, що під час нересту забороняється пересування всіх плавучих засобів, окрім суден спеціально уповноважених органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів. Тут штрафні санкції за порушення складатимуть до 170 грн.

Джерело: Слобідський кра

Автор: Плавская Валентина Петровна Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 3075 раз
комментариев: 1

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
17.03.2013 00:11 | 
Uncle
Сом дешевле судака:-). Не зависимо от веса.
Ответить
17.03.2013 19:25 | 
valentina
Раки ещё дешевле! :)))
Ответить
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью