Нерестовый запрет 2013 Ивано-Франковская обл.

Печать
З метою забезпечення охорони, відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів наказом Івано-Франківськрибоохорони № 15 від 26 березня 2013 р. на території Івано-Франківської області заборонено любительське рибальство, промисловий лов риби у Бурштинському водосховищі, добування водних біоресурсів на період нересту риби, розмноження інших водних біоресурсів у водних об`єктах з природним відтворенням в таких межах і у такі терміни:

- в р. Дністер з усіма притоками та створеними водосховищами - з 1 квітня по 10 червня;
- в р. Прут з усіма притоками - з 1 квітня по 20 травня;
- в придаткових системах водойм та незакріплених ставках - з 1 квітня по 30 червня.

Примітка: придаткові системи водойм - непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.

Рибалкам-аматорам надано право обмеженого вилову риби однією вудкою (поплавцевою або донною) з одним гачком та одним спінінгом з блешнею, в світлу пору доби, дотримуючись Правилами любительського і спортивного рибальства норм вилову риби (до 3 кг дозволених до вилову видів та розмірів), лише з берега в:

- р. Дністер на ділянці від шляхового мосту біля с. Сівка-Войнилівська до шляхового мосту біля с. Нижнів, крім пригирлових ділянок приток Дністра 1-го порядку (які впадають безпосередньо в р. Дністер) у радіусі 500 м від їхніх гирл (місць впадіння);
- р. Прут в межах м. Снятин, м. Коломия та ділянці річки від м. Коломия до мосту в с. Корнич;
- р. Бистриця Солотвинська та р. Бистриця Надвірнянська в межах м. Івано-Франківська (до їх злиття);
- в нижній частині Івано-Франківського міського озера (у верхній мілководній частині озера рибальство заборонене, межа по лінії рятувальна станція місток на острів, заборона також стосується містка та острова).

Розпорядженням Івано-Франківської ОДА № 195 від 26.03.2013 та наказом Івано-Франківськрибоохорони № 15 від 26.03.2013 у рибогосподарських водних обєктах та їх прибережних захисних смугах заборонено проведення господарських робіт (видобування піщано-гравійної суміші, розчистка русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо), які негативно впливають на проходження нересту.
Автор: Плавская Валентина Петровна main.golovrubvod.kiev.ua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 3180 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью