Нерестовый запрет 2013 Волынская обл.

Печать
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І
ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА
У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(ВОЛИНЬРИБООХОРОНА)

НАКАЗ


25 березня 2013 року м. Луцьк № 45- В/ДПро встановлення весняно-літньої заборони
на лов риби, інших водних біоресурсів у
рибогосподарських водних обєктах,
підконтрольних Волиньрибоохороні на 2013 р.

Відповідно до Закону України Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів, пп. 8.1, 8.2, 8.3 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних обєктах України затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 р. за № 33 і зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 р. за № 326/3619 та п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 Правил любительського та спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.1999 р. за № 19 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.04.1999 р. за № 269/3562,

НАКАЗУЮ:

1. Здійснювати контроль за забороною здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства, а також добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:
- з 1 квітня 2013 р. по 20 травня 2013 р. на річках області та їх кореневих водах;
- з 1 квітня 2013 р. по 10 червня 2013 р. на озерах, водосховищах (за винятком Хрінницького водосховища в межах Горохівського району);
- з 1 квітня 2013 р. по 30 червня 2013 р. в придаткових водах річок.
2. На підставі обґрунтувань, розроблених науково-дослідними організаціями визначити термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на Хрінницькому водосховищі в межах Горохівського району у такі строки:
- з 11 квітня по 20 червня.
3. Нерестовищами вважати мілководні, зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки, прибережну рослинність на річках, озерах, водосховищах, штучних водних обєктах.
4. Дозволити любительське рибальство на водоймах загального користування з берега за межами нерестовищ одною поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом.
5. Здійснювати контроль за забороною користування та пересування всіх плавзасобів в межах нерестовищ, крім суден спеціально уповноважених органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів.
6. Відділу охорони водних біоресурсів (Починок С.С.) забезпечити контроль щодо:
- забезпечення виконання заходів щодо збереження водних біоресурсів у водоймах області в нерестовий період, затверджених розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації № 115 від 18.03.2013 р.;
- проведення постійного контролю за недопущенням спеціального та незаконного використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах та у водоймах спеціальних товарних рибних господарств на період нересту;
- проведення у рибогосподарських водних обєктах та прибережних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт та інших видів робіт, що можуть негативно вплинути на стан водних біоресурсів та нерестовищ.
- систематичного ведення спостережень за ходом нересту та щомісячною подачею відповідної інформації до сектору іхтіології та регулювання рибальства.
8. Сектору іхтіології та регулювання рибальства (Климнюк О.М.) спільно з інспекторським складом Волиньрибоохорони:
- оповістити населення через засоби масової інформації (газети, радіо, телебачення, інтернет) про встановлення забороненого нерестового періоду.
- узагальнювати та надсилати до Головрибводу інформацію про хід нересту водних біоресурсів у підконтрольних водних обєктах області (щомісячно на 1 число в період нерестової заборони).
9. Завідувачу сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом Лапківу А.М. наказ довести до відома всіх співробітників управління.
10. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділу охорони водних біоресурсів Починка С.С.

Заступник начальника С.Ф. Бакай
Автор: Плавская Валентина Петровна main.golovrubvod.kiev.ua/ё Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 2782 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью