Нерестовый запрет 2013 Ровенская обл.

Печать
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИУПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ

ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В

РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІН А К А З25 березня 2013 року м. Рівне № 40 - ОДПро встановлення весняно-літньої заборони

на лов риби, інших водних біоресурсів у

рибогосподарських водних обєктах,

підконтрольних Рівнерибоохороні на 2013 рікВідповідно до Закону України Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів, пп. 8.1, 8.2, 8.3 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних обєктах України затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18 березня 1999 року за № 33 і зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за № 326/3619 та п. 3.14, 4.4, 4.14.3 Правил любительського та спортивного рибальства затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15 лютого 1999 року за № 19 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28 квітня 1999 року за № 269/3562,НАКАЗУЮ:1. Заборонити здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства, а також добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:

- з 11 квітня по 30 травня на річках області;

- з 11 квітня по 20 червня на озерах, водосховищах, інших водоймах;

- з 11 квітня по 10 липня в придаткових водах річок.

2. Заборонити лов раків у водоймах підконтрольних управлінню в період виношування ікри, личинок, першої та другої линьок в такі строки:

- з 11 квітня по 10 липня;

- з 20 серпня по 30 вересня;

3. Інспекторському складу управління:

- проінформувати місцеві органи влади, зацікавлені установи та організації, про встановлення вищезгаданих заборон і розробити конкретні заходи щодо охорони нерестуючої риби та інших водних біоресурсів на територіях ввірених їм структурних підрозділів;

Взяти під особистий контроль:

- спрацювання рівнів води в Млинівському, Хрінницькому та інших водосховищах, річках Припять, Горинь, Стир, Іква, Случ ставках загальнодержавного значення;

- використання водних біоресурсів у водоймах, що перебувають у користуванні на умовах оренди та тих, що готуються до передачі в оренду.

- проведення у рибогосподарських водних обєктах та прибережних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт та інших видів робіт, що можуть негативно вплинути на стан водних біоресурсів та нерестовищ.

4. Сектору іхтіології та регулювання рибальства спільно з інспекторським складом управління:

- проводити постійний контроль за недопущенням спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах та у водоймах спеціальних товарних рибних господарств на період нересту;

- систематично вести спостереження за ходом нересту, станом та запасами іхтіофауни у водних обєктах підконтрольних управлінню, шляхом проведення науково-дослідних та контрольних ловів.

5. Широко оповістити населення через засоби масової інформації (газети, радіо, телебачення) про встановлення забороненого нерестового періоду а також про заборону пересування по нерестовищах плавзасобів і розглядати таке пересування як порушення Правил любительського і спортивного рибальства.

6. У відповідності до Правил любительського і спортивного рибальства, дозволити любительське рибальство на водоймах загального користування та водоймах закріплених за товариствами рибалок-любителів, з берега за межами нерестовищ одною поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом.

Примітка: нерестовищами вважати мілководні зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки.

7. Заборонити громадянам та організаціям користування та пересування плавзасобами в межах нерестовищ, крім суден спеціально уповноважених органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів.

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.Начальник управління Філончук Л.М.
Автор: Плавская Валентина Петровна main.golovrubvod.kiev.ua Печать
Хотите знать больше - читайте:

прочитано: 3569 раз
комментариев: 0

комментировать

КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
 
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
 
Статьи добавить
Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью